Doprava a platba ČR

Možnosti dopravy

Česká pošta - Cenné psaní s doručením na adresu - Platba předem na účet / Platební kartou...............80 Kč

Česká pošta - Cenné psaní s doručením na adresu - Dobírka...................................130 Kč

Termín dodání obvykle do druhého dne od podaní. Zásilka je pečlivě zabalena a pojištěná na odpovídající hodnotu objednávky. Odkaz pro sledování zásilky je zasílán ihned po podaní zásilky.

Doprava zdarma při objednávce nad 5 000 Kč

Zasilkovna_logo_inverzni_WEB.png

Zásilkovna - Osobní převzetí na vybrané pobočce - Platba předem na účet / Platební kartou...............65 Kč

Zásilkovna - Osobní převzetí na vybrané pobočce - Dobírka.....................................80 Kč

Balík je nachystán k vyzvednutí obvykle během 2-3 pracovních dní od podaní zásilky. Hned, jak bude zásilka nachystána na Vámi vybrané pobočce k odběru, bude Vám zaslán e-mail, popř. SMS zpráva.

Doprava zdarma při objednávce nad 5 000 Kč

Možnosti platby

logo_paiement_visa2.jpg

Platební kartou

Online bezpečná platební brána Pays

Perfektní kontrola Vaší platby
Po nákupu u jakéhokoliv obchodníka, který používá platební bránu Pays, máte ihned možnost podívat se na aktuální stav, ve kterém se Vaše platba nachází. Na Vaši emailovou adresu je vždy zaslán email s potvrzením transakce. Email obsahuje link, jehož prostřednictvím máte možnost sledovat aktuální stav platby. S Pays máte vždy naprostou jistotu, že se platba nikam neztratí a vždy máte k dispozici důkaz, že jste platbu provedli, kdy přesně a v jaké výši.

qrmoje.png

Bankovním převodem

Platba předem na bankovní účet. Zásilka je odeslána ihned po přijetí platby na účet. O přijetí platby na účet a o odeslání zásilky budete informováni na Váš email. Možnost platby pomocí QR kódu. Číslo účtu: 670100-2208783007/6210

Dobírkou

Při doručení Vaší objednávky zaplatíte hotově doručovateli v případě České pošty, v případě Zásilkovny zaplatíte hotově / platební kartou na zvolené pobočce.