Jak zaplatit platební kartou pomocí služby PayPal?

Snadná, rychlá a hlavně bezpečná platba platební kartou u které není třeba mít účet PayPal.

1. Při volbě platby u objednávky zvolíte „Platební kartou nebo přes účet PayPal” 

2. Zobrazí se vyskakovací okénko služby PayPal. Toto okénko bude nejdříve v angličtině, ale není třeba se bát, že nebudete něčemu rozumět nebo že to bude složité. Okénko slouží zejména pro zákazníky, kteří již mají účet PayPal a mohou se rovnou přihlásit. Pokud nemáte účet PayPal zvolíte možnost „Pay with Debit or Credit Card” (Zaplatit debetní nebo kreditní kartou) nebo „Create an Account”.

Výstřižek6_1.JPG

paypal creat account.JPG

3. Po zvolení možnosti „Pay with Debit or Credit Card” (Zaplatit debetní nebo kreditní kartou) nebo „Create an Account” se Vám zobrazí klasické okénko pro platbu kartou. Zde si zvolíte svou zem, tedy Czech republic. Po zvolení země se okénko zobrazí kompletně v českém jazyce.

Výstřižek7_1.JPG

4. Zde zadáte údaje pro platební kartu - číslo karty - konec splatnosti - Kód CSC. Můžete si zkontrolovat své údaje k odeslání, které jsou již předvyplněny z objednávky. Můžete si zde rovnou založit účet PayPal, který je zcela zdarma. Pokud nebudete chtít vytvořit účet PayPal zvolíte možnost „Ne, díky” a dáte „Pokračovat”

Poté Vaše platba proběhne a budete o ní informováni na svůj email.

Ve vyskakovacím okénku ve spodní části bude od začátku možnost „Zrušit a vrátit se na stránky obchodníka” Po zvolení této možnosti se vrátíte zpět k objednávce a budete si moci zvolit jiný druh platby.